FUTURE NET ADVERTISING PROGRAM

FutureAdPro

Produktem który nabywamy jest reklama lub inaczej mówiąc paczka reklamowa (tzw. AdPack). Aktywny użytkownik programu to taka osoba, która posiada minimum 1 adpack. Wykupując taki pakiet uzyskujemy procentowy udział w obrotach / zyskach firmy oraz otrzymujemy wyświetlenia własnej reklamy. Projekt ten wystartował oficjalnie 8 kwietnia 2016 roku.

Nigdy wcześniej nie było tak dobrze przygotowanego programu revenue share, który posiada tak potężne zaplecze produktów! Każdego dnia pojawia się wiele tego typu projektów, ale to FutureAdPro zasługuje na szczególną uwagę!

Kupując usługę reklamową w FutureAdPro otrzymujesz gwarantowany ruch na stronie, którą reklamujesz! Usługa geo-targetowania pozwoli Ci na dotarcie Twojej reklamy do określonej przez Ciebie grupy odbiorców! W zależności od tego, kto ma ją zobaczyć i do kogo kierujesz produkt!

Jeśli nie masz własnej strony internetowej, biznesu itp., a chcesz zarabiać wykorzystując potencjał reklamowy w FutureAdPro, jest wiele stron partnerskich, które oferują do 50-60% prowizji ze sprzedaży produktów.

Trzy opcje zarabiania w FutureAdPro

 1. ZARABIANIE NA PACZKACH REKLAMOWYCH

Kupując pakiet reklamowy AdPack otrzymujesz 160 lub 800 wyświetleń swojej strony w zależności od rodzaju paczek jakie posiadasz oraz dodatkowo uprawnia Cię on do udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam i innych źródeł dochodu za wykonanie czynności, jaką jest obejrzenia 10 reklam dziennie. Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma.

Podczas drugiego eventu we Wrocławiu firma wprowadziła nowe paczki o wartości $10. Z tym, że one pracują trochę wolniej (z prędkością 80%), niż na przykład paczki za $50.

5% z naszych naliczeń trafia do specjalnej puli, z której pieniądze można przeznaczyć tylko na zakup reklamy lub na opłatę abonamentu, który nie jest obowiązkowy. O abonamencie dowiesz się za chwilę. Kolejne 5% jest pobierane podczas wypłaty, które przeznaczane jest na zakup matrycy w FutureNet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty i od razu jesteś zakwalifikowany do zarobków w systemie matrycowym FutureNet.

2 rodzaje AdPacków – $10 lub $50

 • Otrzymasz 160 lub 800 wyświetleń + zwrot kosztów reklamy oraz zysk 20% na każdym AdPacku
 • 5 poziomów głębokości ze struktury
 • Każdy AdPack wypracowuje $12 lub $60
 • Naliczenia co 15 minut na poziomie 1% dziennie
 • Obejrzenie 10 reklam kwalifikuje do naliczeń przez 24 godziny
 • Maksymalna ilość paczek – 100 / 1000

 1. ZARABIANIE PROWIZJI ZA BUDOWĘ ZESPOŁU

FutureAdPro oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 5 poziomu.

Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu zakupi pakiet AdPack, Ty otrzymasz prowizję, której wysokość zależy od posiadanego abonamentu.

Posiadając opłacony abonament zarabiasz wyższe prowizje z zaproszonych partnerów oraz wtedy możesz zakupić większą ilość AdPacków, co możesz zobaczyć w tabelce po prawej stronie.

W przypadku abonamentu za $180 na rok wygląda to tak:

 • 8% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 1 poziomu,
 • 4% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 2 poziomu,
 • 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 3 poziomu,
 • 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 4 poziomu,
 • 1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 5 poziomu.

 1. ZARABIANIE NA SPRZEDAŻY SWOICH PRODUKTÓW

Reklama w FutureAdPro działa znakomicie! Dodaj link do swojej strony, promuj ją i zarabiaj! Im więcej wyświetleń Twojej strony, tym więcej potencjalnych klientów na Twój produkt. W skuteczny sposób masz możliwość dotarcia do dużego grona potencjalnie zainteresowanych osób Twoją ofertą.

Dzięki reklamie w FutureAdPro możesz osiągnąć znacznie wyższe dochody i może ona przyczynić się do rozwinięcia Twojego biznesu, a dzięki zwrotu, który jest wypłacany w formie udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam w firmie Twoja reklama może stać się całkowicie bezpłatna!

Pamiętaj, że kupujesz produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są w ogóle gwarantowane! Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

Dołącz do FutureAdPro

Procent składany

Zastosowanie procentu składanego pozwala na szybki przyrost wartości początkowej, ponieważ każdego dnia odsetki są dodawane do kwoty głównej i od całości ponownie jest naliczane oprocentowanie.

Symulacja zarobków

Otrzymany za oglądanie reklam zysk możesz wypłacić lub przeznaczyć go na zakup większej ilości paczek reklamowych. Jeśli skorzystasz z możliwości numer dwa zadziała opisana powyżej zasada procentu składanego.

Dla lepszego zobrazowania przygotowałem kilka możliwych wariantów. Założyłem, że cały cykl potrwa 240 dni. Przez pierwsze 190 dni dokupujesz AdPacki i reklamujesz swoją stronę internetową. Przez kolejne 50 dni wypłacasz prowizję, ale w taki sposób żeby cały czas posiadać aktywne Adpacki.

Przykłady:

5 Adpacków – start
7 AdPacków – po 240 dniach i wypłaceniu początkowego kosztu AdPaków

10 Adpacków – start
15 AdPacków – po 240 dniach i wypłaceniu początkowego kosztu AdPaków

50 Adpacków – start
76 Adpacków po 240 dniach i wypłaceniu początkowego kosztu AdPaków

100 AdPacków – start
168 Adpacków po 240 dniach i wypłaceniu początkowego kosztu AdPaków
 

To oczywiście tylko propozycja. Możesz przyjąć inną wygodniejszą dla Ciebie metodę. Obliczenia wykonasz korzystając ze specjalnie przygotowanego kalkulatora. Obliczenia obrazują sposób naliczania prowizji i nie są symulacją inwestycji.

Ważne! Można posiadać tylko jedno konto na jeden adres IP. Pamiętaj też, aby podać prawdziwe dane. W przeciwnym wypadku wypłata zgromadzonych prowizji na Twoje konto bankowe nie będzie możliwa.

Przedstawiony mechanizm pozwoli Ci zarabiać od pierwszego dnia, w dodatku bez polecenia ani jednej osoby. Możesz zacząć od jednej paczki reklamowej.

Najważniejsze funkcje panelu administracyjnego FutureAdPro

Layout prezentuje się bardzo dobrze. Panel użytkownika jest przyjazny i czytelny. Wszystko przetłumaczone na język polski, co z pewnością ułatwi Ci nawigację.

Oglądanie reklam

Zacznijmy od najważniejszego. Jak już wiesz, aby otrzymać naliczenia trzeba codziennie obejrzeć 10 reklam. Na samej górze panelu znajduje się licznik który powie Ci czy spełniasz ten warunek.

Kolor zielony oznacza, że wszystko jest w porządku. Pokazana jest też data kiedy najpóźniej możesz obejrzeć reklamy. Warto ustalić sobie jedną godzinę, na przykład 12:00 i każdego dnia o tej porze usiąść przy komputerze. Aby zacząć kliknij „obejrzyj reklamy”.

Zobaczysz kilka propozycji reklam, jak poniżej. Wybierz jedną i kliknij „otwórz”.


Wyświetli się strona internetowa i zielony pasek u góry. Poczekaj aż pasek przemieści się z lewej strony na prawą. Pojawi się pole „następne reklamy” co oznacza, że wizyta została zaliczona. Kliknij „następne reklamy” i ponownie dokonaj wyboru.

 

Powtórz te czynności dziesięć razy. W sumie zajmuje to około 5 minut.

Zarządzanie kontem

Przejdźmy teraz do tego co najbardziej rzuca się w oczy. W centralnej części znajdziesz skróty do poszczególnych zakładek znajdujących się w menu bocznym.

Moje pakiety AdPack

Podgląd wszystkich posiadanych paczek reklamowych. Zobaczysz datę zakupu, ilość paczek oraz kwotę którą wygenerowały.

Konto reklamowe i konto FutureAdPro

 

Środki zgromadzone na koncie reklamowym możesz przeznaczyć na zakup dodatkowej reklamy lub wykupić dany status.

Na koncie FutureAdPro znajduja się prowizje oraz środki z co 15-stu minutowych naliczeń, które możesz przeznaczyć na zakup paczek reklamowych lub wypłacić.

  

Reklama

Każdy zakupiony AdPack pozwala na wyświetlenie Twojej reklamy 800 razy. Tutaj możesz taką reklamę utworzyć.

Jest to bardzo proste i intuicyjne. Na górze wpisz tytuł, pod spodem krótki tekst. W polu „Url” adres strony na którą ma kierować reklama.

Niżej możesz wybrać grupę docelową, czyli osoby do których chcesz dotrzeć ze swoim produktem, czy usługą.

Klikając „otwórz” w prawym górnym rogu sprawdzisz podgląd. Natomiast w polu „przydzielone wyświetlenia” wpisujesz ile wyświetleń chcesz przeznaczyć na tworzoną reklamę.

Po zakończeniu całego procesu kliknij „Submit” aby rozpocząć wyświetlanie.

Nowe pakiety AdPack

Paczki reklamowe możesz kupić płacąc z zarobionych prowizji. W polu „Twoje konto online” widnieje kwota zarobiona z prowizji i naliczeń. Poniżej wybierasz ilość paczek i klikasz „kup”.

Możesz także skorzystać z zewnętrznych metod płatności.Masz do wyboru tradycyjny przelew lub szybkie płatności internetowe DotPay. Oprócz tego kilka procesorów płatniczych: Neteller, Solid Trust, Perfect Money, 2Pay4You, AdvCash, Payza, Western Union, Payeer, Sofort, karta kredytowa oraz kody rejestracyjne FutureNet. Portal akceptuje też płatność w walucie internetowej Bitcoin, Litecoin oraz Dash.

W polu „kup więcej pakietów Adpack” ustawiasz ilość paczek. Następnie wybierasz metodę płatności i klikasz „kup”.

Mój Team

Tutaj znajdziesz wszystkich poleconych z pierwszej linii, czyli zaproszonych bezpośrednio przez Ciebie. Widoczny jest adres email, data zarejestrowania, ilość aktywnych Adpacków i prowizja którą otrzymałeś. Możesz wyszukać wszystkich z co najmniej jednym Adpakiem klikając „show with ad packs > 0”.

Wypłaty

 Po lewej stronie znajduje się kolumna zawierająca szereg zakładek. Kliknij w „biznes” następnie „wypłać”. Pojawi się panel wypłaty. W polu „wypłać pieniądze” wpisz kwotę jaką chciałbyś otrzymać. Następnie wybierz metodę.

Do dyspozycji masz: Bitcoin, Neteller, Perfect Money, STP i tradycyjny przelew bankowy. Aby zakończyć proces kliknij pomarańczowy przycisk „wypłata”. Minimalna kwota jaką możesz zlecić to 10$.

Teraz pozostaje tylko oczekiwać aż przelew dojdzie.

Zabezpieczenie konta FutureAdPro

Możesz zabezpieczyć swoje konto przed włamaniem za pomocą metody One Time Password. Działa to identycznie jak potwierdzanie przelewów bankowych jednorazowym hasłem przesyłanym w wiadomości SMS.

Jeśli skonfigurujesz to zabezpieczenie przy każdym logowaniu będziesz musiał wpisać jednorazowy kod wysyłany na Twój telefon komórkowy.

Warto to zrobić z wiadomych względów. Tutaj możesz pobrać poradnik w pdf. Wszystko jest opisane krok po kroku. Gdybyś jednak miał problemy skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci to ustawić.

Zobacz Plan Marketingowy

DOŁĄCZ DO 

FutureAdPro

Pin It on Pinterest

Share This
error: Zawartość jest zabezpieczona !!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej

Ustawienia plików cookie w tej witrynie są ustawione na "allow cookies", aby zapewnić Tobie najlepsze możliwości przeglądania. Jeśli kontynuujesz korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz przycisk "Akceptuj" poniżej, zgadzasz się na to.

Zamknij